کیفیت عالی محصولات

کلون چیست؟
سایت موبایلکو این افتخار را دارد که اعلام نماید تنها فروشگاهی می باشد در اراعه بهترین گوشی های طرح از شرکت کلون.
ما به شما این تضمین را خواهیم داد که بهترین گوشی های فول کپی با بهترین کیفیت در موبایلکو به فروش می رسد و خبری از مدل های چینی یکبار مصرف و بی کیفیت با اسم های عجیب نیست، زیرا همانطور که شما عزیزان مطلع هستید بهترین گوشی های طرح اصلی توسط کمپانی کلون تولید و در ایران توسط فروشگاه موبایلکو بفروش می رسد.
در تولید گوشی های طرح و باکیفیت کمپانی کلون حرف اول را در این زمینه میزند زیرا فعالیت این کمپانی به سال ششم کشیده شده است و در طول این سالها کیفیت بالا، فول کپی بودن محصولات، دوام عمر بالا حرف اصلی این کمپانی را به تصویر می کشد. ما آگاهیم به دلیل موجود بودن گوشی های طرح بی کیفیت چینی و رقابت ناسالم از سوی فروشنده ها، خریدار در انتخاب خود دچار مشکل خواهد شد، برای همین ما اینجاییم به شما بهترین گوشی های طرح از شرکت کلون را معرفی کرده و انتخاب شما را آسوده تر کنیم.
گوشی های طرح اصلی سامسونگ، گوشی های طرح اصلی اپل آیفون، گوشی های طرح اصلی اچ تی سی، گوشی های طرح اصلی سونی و دیگر برندهای معروف همگی در دستور ساخت کمپانی کلون می باشند زیرا با آمدن مدلی جدید از این برندهای معروف انتظار در ساخت طرح گوشی مورد نظر از این کمپانی می رود.

خدمات کلون چیست؟
شما هنگامی که یک گوشی طرح اصلی کلون از فروشگاه موبایلکو تهیه می کنید در آینده نیازمند به پشتیبانی قدرتمند هستید این پشتیبانی و خدمات را می توانید از موبایلکو انتظار داشته باشید. قصد ما فقط فروش محصول نمی باشد بلکه اراعه درست خدمات پس از فروش در دستور فروشگاه موبایلکو می باشد. موبایلکو تمام قطعات گوشی های طرح اصلی موجود از شرکت کلون را از خود کمپانی تهیه کرده و در صورت نیاز شما مورد استفاده شما قرار خواهد داد.
بیشتر گوشی های چینی که در بازار در فروشگاهای متفرقه با نام های عجیب بفروش می رسد طول عمر پایین و در صورت آسیب فیزیکی یا نرم افزاری قطعه مورد نظر را پیدا نخواهید کرد و هنگامی که از فروشگاهی که شما این گوشی را تهیه کرده اید مراجعه کنید مسولیتی قبول نخواهند کرد. اما در مورد موبایلکو و محصولات کلون این مصداق فرق می کند و شما در همه حال می توانید براحتی موضوع را با موبایلکو در میان گذاشته و براحتی مشکل خود را برطرف سازید.

از کجا متوجه بشم گوشیم ساخت کلون هست!
هنگام ارسال گوشی از طرف موبایلکو آرم کلون درون جعبه، آرم موبایلکو روی جعبه، مهر شرکت، روشن شدن با آرم اختصاصی مدل گوشی، یکی بودن شماره سریال گوشی با جعبه و خدمات پس از فروش درون جعبه که تمامی اینها گواهی ساخت کمپانی کلون می باشد.

چرا قیمت محصولات موبایلکو پایین تر از فروشگاههای دیگر هست!
دلیل اصلی آن وارد کردن محصولات کلون به طور مستقیم می باشد و هیچگونه واسطه ای در کار نخواهد بود و شما با پرداخت مناسب و معقول می توانید گوشی مورد نظر را ار فروشگاه موبایلکو تهیه نمایید. تمامی فروشگاهای موجود در گوشی های طرح اصلی فقط واسطه در فروش می باشند و مجبورند گوشی های طرح بی کیفیت چینی با قیمت های بالا برای فروش بگذارند. شما وقتی از موبایلکو خرید نمایید دیگر هزینه دلال در فروش را پرداخت نمی کنید مهمتر از آن شما به کیفیت محصول، فول کپی بودن و دوام عمر بالای محصول هزینه می کنید و خیالتون آسوده است زیرا خدمات پس از فروش ۵ ساله در همه حال با شما همرا می باشد.

چقدر محصول فول کپی و شبیه اصلی هست؟
محصولات از بهترین فول کپی با بهترین متریال های روز دنیا از شرکت کلون.
در گوشی های طرح اصلی کمپانی کلون در ظاهر با اصل گوشی مورد نظر تفاوتی نمی توانید پیدا کنید زیرا سایز، اندازه صفحه، ابعاد گوشی، قرار گیری درست جای خشاب سیم کارت، قرار گیری درست سنسورها، جنس بدنه و غیره تمامی اینها با اصل خود آن گوشی به طور فول کپی می باشد به حدی که شما می توانید از تمام لوازم جانبی اصلی گوشی مورد نظر برای گوشی خود استفاده نمایید.
در قسمت آبشنی و نرم افزاری گوشی خود می توانید این فول کپی بودن را همچنان انتظار داشته باشید تا جایی که تمامی آبشن ها مانند اصلی یکی می باشد مانند: ارم روشن شدن، اخطارها ، پوسته و رام گوشی، محیط ۱۰۰ درصد شبیه گوشی اصلی، ایکون های کار گرفته شده، سنسورهای اثر انگشت و قلب و متراژ، حرکات دستی و چشمی، پنجره ها و غیره همگی اینها به طور فول کپی می باشد.
در گوشی های طرح شرکت کلون چه در ظاهر چه نرام افزاری، آبشن ها مانند اصل گوشی فول کپی می باشد و هیچ ایرادی نمی توان گرفت و تنها تفاوت در سخت افزار می باشد حتی جنس ساخت بدنه گوشی مانند اصلی خود می باشد.
پس با خیالی آسوده محصولات کلون را در دستان خود بگیرید زیرا کسی متوجه طرح بودن گوشی شما به هیچ عنوان نخواهد شد.